Sąd Rejonowy w Lubartowie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Prezesa Sądu dotyczące akcji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem


 

Komunikat

Prezesa Sądu Rejonowego w Lubartowie

z dnia 11 lutego 2015 roku

 

Sąd Rejonowy w Lubartowie informuję, że w dniach 23-28 lutego 2015r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". Podczas tegorocznego Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym przestępstwem dyżury specjalistów będą odbywały się w utworzonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przez organizacje pozarządowe wyłonione w ramach konkursu ofert ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz w podmiotach, które otrzymały dotację z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Dyżury te będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w sobotę w godzinach od 10 do 13.

    W okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie działają podmioty i organizacje świadczące pomoc na rzecz ofiar przestępstw oraz członków ich rodzin.

    Jednocześnie informuję, że w obchody "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" włączyły się Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Krajowa Rada Notarialna, Komenda Główna Policji, Prokuratura Generalna, Komenda Główna Straży Granicznej, a także Krajowa Rada Komornicza.

 


Dokument wpisał: Artur Jezior
Dokument wytworzył: Małgorzata Polak
Data wytworzenia informacji: 2015-02-12
Data udostępnienia informacji: 2015-02-12
 
Opis pliku:Lista podmiotów i organizacji działających w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie ikona
Plik zamieścił:Artur Jezior
Plik wytworzył:Artur Jezior
Data wytworzenia informacji:2015-02-12
Data udostępnienia informacji:2015-02-12